O NAS

DEKA Furniture to firma, na którą warto zwrócić uwagę. To przede wszystkim pasja. Pasja do drewna połączona z tradycyjnym wzornictwem. Powstają u nas designerskie, polskie meble łączące w sobie nowoczesne rozwiązania oraz tradycyjne wzory. Każdy z mebli został zaprojektowany w Polsce, dzięki czemu spełnia lokalne wymagania, powstaje z wiedzą, co podoba się klientom w Polsce, lecz nie tylko, bo unikatowy kształt, nowoczesność, solidność to cechy mebli cenionych na całym świecie. Gwarancją jakości naszych autorskich rozwiązań meblowych są rodzaje drewna wykorzystywane do wykonania, przede wszystkim mocny dąb.

W naszej ofercie dostępne są komody, stoliki kawowe, toaletki, konsole, łóżka, biurka, półki, regały, stoły do jadalni, lustra. Niezależnie od przedmiotu cechuje go staranność, niepowtarzalność i wykonanie z dbałością o najmniejsze detale. Nie zdajemy się na masową produkcję, lecz wykonujemy wszystko ręcznie, przy pomocy precyzyjnych narzędzi. To dzięki temu nasze meble zachwycają Państwa od pierwszego spojrzenia oraz każdego następnego dnia.

Nasze oryginalne pomysły czerpiemy nie tylko z wzorów sprzed wieku, lecz również z otoczenia, z przyrody, z ciekawych współczesnych nurtów designerskich.

Zależy nam, aby nasza oferta spełniała Państwa wymagania pod każdym względem. Jesteśmy otwarci na sugestie, pomysły i nowe wyzwania. Państwa satysfakcja jest naszym priorytetem. Założycielem marki oraz manufaktury Deka Furniture jest Daniel Kopiec. Człowiek zakochany w twórczym podejściu do designu.

replicawatchesavenue.com https://www.best-watch.me/ fake rolex http://www.blogbangbang.com/