Kolekcja ANA z Manufaktury DEKA Furniture   

Hipnotyzujące, nietypowe, sześciokątne formy i trapezy równoramienne to jedna z głównych cech kolekcji ANA. Od razu wiesz, że to ONE. Drewniane płytki – sześciany i trapezy – pozwalają na tworzenie ciekawych układów geometrycznych ozdabiających przód komód oraz szuflad. Pasują do popularnych obecnie ozdób patchworkowych. Jeżeli zostaną odpowiednio ułożone, wówczas uzyskuje się wrażenie głębi oraz trójwymiarowości, która szczególnie dobrze prezentuje się w mniejszych pomieszczeniach. Pogłębia je.
Proponowana przez nas uniwersalna kolekcja ANA jest pełna naturalnych kolorów. Każdy pokój zostanie przez te elementy ozdobiony, dopełniony. W hotelach, barach, pokojach w mieszkaniu, w budynkach użyteczności publicznej stanie się cennym, eleganckim dodatkiem. Inspiracją do kolekcji ANA były zarówno dzisiejsze trendy w Światowym Designie, jak również kształty minionej epoki, zwłaszcza płytki ceramiczne z połowy XIX wieku.  

Ich stosowanie jest symbolem gustu, dobrego smaku i stylu. Mając kolekcję ANA w pokoju, masz znacznie więcej, niż przedmioty użytkowe. Masz STYL.  

Biurko ANA

Stolik kawowy ANA 

Stolik kawowy ANA Mini

Komoda ANA TV

Komoda ANA High  

Komoda ANA Tight